Üniversitemiz Personeli İftarda Bir Araya Geldi

Üniversitemizde geleneksel olarak düzenlenen iftar programında Rektörümüz Prof. Dr. Nihat Şındak, Üniversitemizin üst yönetimi, akademik ve idari personel ile iftar programında bir araya geldi. 

Ramazan ayının manevi atmosferini hep birlikte yaşamak adına gerçekleştirdiğimiz iftar programı, Üniversitemizin Kezer Yerleşkesi’ndeki yemekhanede düzenlendi.  

Üniversitemizin daha da ileriye taşınması için çalışan herkese teşekkürlerini sunan Rektörümüz Prof. Dr. Nihat Şındak, “Maneviyatın ve bereketin daha derinden hissedildiği Ramazan ayı, içsel yolculuğumuzu tamamlamak, nefsimizi terbiye etmek ve güzel ahlakı inşa etmek için vesiledir. Bu güzel günlerde iftar sofralarında birlikte olmak, birlik ve dayanışma ruhumuzu güçlendirerek, kardeşlik bağlarımızı derinleştirir. Bizler de Siirt Üniversitesi olarak birlik ve beraberlik içerisinde çalışma, üretme ve hayırlı işlere hep birlikte imza atma gayretindeyiz.  Memnuniyet, aidiyet ve bağlılık duygumuzu geliştirmek için düzenlenen bugünkü iftar programımıza katılan herkese bir kez daha teşekkür ediyorum.  Birliğimiz, beraberliğimiz ve huzurumuz daim; dualarımız kabul olsun.” diyerek çalışmanın da bir ibadet olduğunu vurguladı.

Ramazan ayının bereketinin paylaşıldığı iftarda, Rektörümüz Prof. Dr. Nihat Şındak, akademik ve idari personellerimizle birlikte iftar yemeği sonrası da yemekhanede kalarak sohbet etti.

UĞUR BAŞALAN (0484) 212-1111 / 3534
Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
29 Mart 2024